Cuma, Haziran 11

E-5 Deresi

Burası istanbul / uzunçayır metrobüs durağı! Ve de E-5'in ortası.Tarih 8 haziran 2010, günlerden salı. Tam bir karamizah durumu. Gülerim ağlanacak halimize diyip güldüm ben. Ama o kepçenin içinde taşınanlardan biri olsaydım gülermiydim bilmiyorum. olay esnasında gülemesem bile sonrasında muhakkak gülerdim. :)
Çok şükür ki bu gibi durumlara alışkın bir istanbulzede olarak, evden işe gider gibi değil de yağmurlu bir günde yapılacak dağ yürüyüşüne gider gibi çıkmıştım. Haziran ortasında çantamda poşetlenmeyen hiçbir eşya olmadan, ve poşetlerin içinde kuru yedek kıyafetlerle! tabi yağmur geçirmez şapkalı yelek, artı şapka :))


Metrobüsün girişleri sular altında kaldığı için, metrobüsten inenler ve metrobüse binmek isteyenler olarak, bariyerlerin üzerinden atlayıp, e-5 kenarındaki çamurdan ve de beklenmeyen insan yürüyüşünden dolayı kayganlaşmış tepelere tırmanıp, alternatif yolara geçip susuz noktaları bulup araçlara binebildik.


Ve bütün bu yaşadıklarımıza istinaden de diyorum ki: "ALLANOİ SULAR ALTINDA KALMASIN". biz çektik gariban parçalanmış, heykelcikler, sütunlar, antik taşlar çekmesin :)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...